Smalkā druka

Updated 13th of July 2022

Sūtīšana un piegāde

Visi pasūtījumi tiek sūtīti kā pakas ar PostNord. Kā ierasts sūtījums tiek piegādāts 5-6 darba dienu laikā. Atsevišķos laika posmos, piemēram, dienās pirms un pēc valsts svētku dienām un vasaras brīvdienās, piegādes laiks var būt ilgāks.

PIEZĪME: Izvēloties sūtījumu piegādāt līdz privātai adresei, jāpieņem pašrisks, ka PostNord atstās sūtījumu pie mājas durvīm.

Mēs piegādājam sūtījumus jebkurā vietā Latvijā. Ja vēlies sūtījumu veikt ārpus Latvijas robežām, lūdzu, sazinies ar mums. Diemžēl pasūtījumus tieši no mūsu noliktavas izņemt nevar.

Kad pasūtījums tiek noskenēts un nosūtīts ar PostNord starpniecību, par to tiks nosūtīts e-pasts, kurā būs redzams sūtījuma izsekošanas numurs, lai vari ērti izsekot, kur atrodas tavs sūtījums. 

Tiesības sūtījumu atgriezt atpakaļ / atcelt

Ņemot vērā to, ka visas preces ir unikālas un radītas individuāli katram bērnam, mēs nepieņemam atpakaļ atgrieztās preces. Tādēļ ir ļoti svarīgi rūpīgi pārbaudīt ievadīto informāciju pie preces pasūtīšanas. Pēc pasūtījuma veikšanas vēl ir iespēja labot preces detaļas un piegādes adresi (caur pasūtījuma apstiprinājumu) vienu stundu, pirms sākas drukas darbi. Pēc tam pasūtījumā veikt labojumus vairs nav iespējams.

Pēc tam pasūtījumu vairs nevar atcelt, jo pasūtījums tiek radīts individuāli katram pasūtītājam un katrs pasūtījums ir personalizēts un pielāgots.

Skatīt 49. punktu EP direktīvā par patērētāju tiesībām un personalizētiem produktiem Eiropas Parlamenta un Padomes direktīva.

Informācija par maksājumu

Visas cenas ir norādītas EUR, ieskaitot 12% PVN. My Best Book vietnē var veikt maksājumu ar Visa/Dankort, Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayPal, Trustly un Apple Pay.

Drošība

Maksājumu apstrāde notiek caur sistēmu Adyen. Adyen šifrē visus maksājuma datus ar TLS (Transport Layer Security) protokolu. Tas nozīmē, ka nesankcionētas personas nevar nolasīt maksājumu kartes numuru vai citu informāciju par maksājumu. Informācija, kas uzglabāta vietnē MyBestBook.lv, tiek glabāta ar vienu nolūku - apkalpot klientus un piegādāt pasūtītās preces. Maksājums un maksājuma kartes datu ievadīšana notiek tieši caur sistēmu Adyen, tādēļ maksājuma datu drošību 100% nodrošina Adyen. Ne My Best Book, ne kāds cits nevar piekļūt šiem datiem.

E-pasti un mārketings

Klientu apkalpošanas ietvaros mēs izsūtam dažādus e-pastus ar informāciju par pirkumu, piemēram, pasūtījuma apstiprinājumu, maksājuma čeku, e-pastu, kas apstiprina sūtījuma izsūtīšanu, apstiprinājumu par veiktajām izmaiņām un izmaiņām, kas veiktas stundas laikā pirms pasūtījuma iesniegšanas.

Lūdzu, ņem vērā, ka mūsu klientu apkalpošanas centrā nerunā latviešu valodā, un mēs tev palīdzēsim ar tiešsaistes tulkošanas rīku starpniecību. Lai saņemtu vislabāko iespējamo atbildi, jebkurā laikā vari rakstīt mums angļu valodā. Neskatoties ne uz ko, mēs centīsimies sniegt pakalpojumu pēc iespējas labāk.

Lietošanas noteikumi

Nolūks un apjoms

Šie noteikumi paredz nosacījumus preču un pakalpojumu piegādei no My Best Book. Veicot pasūtījumu, tu pieņem mūsu tirdzniecības noteikumus. My Best Book saglabā tiesības mainīt noteikumus bez iepriekšēja brīdinājuma, tajā skaitā arī jau iepriekš noslēgtajos līgumos.

Cena un maksājumi

Visas cenas, kas redzamas vietnē mybestbook.com, ir norādītas ar PVN un bez piegādes izdevumiem, ja vien nav norādīts citādāk. Maksājums veicams pēc pasūtījuma veikšanas ar vietnē norādītajiem maksājumu veidiem.

Piegāde un aizkavēšanās

Piegāde notiek pēc tam, kad prece ir izgatavota. Kā ierasts pasūtījumi tiek izgatavoti un nosūtīti 5-6 darba dienu laikā pēc pasūtījuma izpildes. Patērētājam ir tiesības atcelt līguma priekšmetu pēc iepriekšēja brīdinājuma, ja piegādes laiks ir nesamērīgi ilgs.

Nesamērīgi ilgs piegādes laiks uzskatāms ilgāks par 30 darba dienām, skaitot no pasūtījuma izgatavošanas dienas. Ja piegāde kavējas no My Best Book neatkarīgu iemeslu dēļ (piemēram, apakšuzņēmēju aizkavēšanās vai iztrūkumus, aizkavēšanās pasūtītāja nesadarbošanās dēļ), par nepiegādāto preci pasūtītājs nav tiesīgs pieprasīt kompensāciju par līguma laušanu, ieskaitot pasūtījuma atcelšanu.

My Best Book nevar tikt saukts pie atbildības, ja piegāde aizkavējas nepārvaramas varas dēļ. Ja piegādes izmaksas kļūst nozīmīgi dārgākas no My Best Book neatkarīgu iemeslu dēļ, My Best Book nav pienākums izpildīt pasūtījumu. My Best Book nevar tikt saukts pie atbildības par pasta vai paku piegādātāju aizkavēšanos vai nozaudētiem sūtījumiem, ja My Best Book spēj pierādīt, ka sūtījums ir ticis nosūtīts laikus. Nekādos gadījumos pasūtītājs nevar pieprasīt kompensāciju par aizkavētu piegādi par precēm, kas ir piegādātas.

Īpašumtiesību saglabāšana

Pasūtītājs nav preces fizisko eksemplāru īpašnieks, līdz My Best Book saņēmuši maksājumu par preci pilnā apmērā. Visas preces no My Best Book ir My Best Book īpašums, līdz tiek saņemts maksājums. Pēc īpašumu tiesību nodošanas pasūtītājam My Best Book saglabā tiesības izmantot preci kā reklāmas uzskates līdzekli.

Kļūdas un nepilnības

My Best Book neuzņemas atbildību par kļūdām, ko pasūtītājs nav izlabojis pirms pasūtījuma apstiprinājuma. Ja pasūtījumā ir kļūdas vai nepilnības, pasūtītāja pienākums ir norādīt uz kļūdām un nepilnībām, laikus sazinoties ar mums. My Best Book centīsies kļūdas un nepilnības izlabot, ja tas ir izdarāms saprātīgā laikā un ja ir redzams, ka My Best Book ir atbildīgs par kļūdām un nepilnībām.

PIEZĪME: Krāsas galarezultātā var atšķirties no krāsām, kas redzamas ekrānā. Tā nevar tikt uzskatīta par kļūdu. Tāpat arī ādas toņi un matu krāsas, kas redzamas pasūtīšanas procesā ekrānā, nav precīzas un var atšķirties uz citu ilustrēto tēlu fona.

Papildus tam ir attiecināms Patērētāju tiesību likums par divu gadu garantiju. 

Ierobežota atbildība

Preces piegādes aizkavēšanās gadījumā vai pasūtījuma kļūdas gadījumā My Best Book nav atbildīgs par darbības zaudējumiem, peļņas zaudējumiem vai citiem netiešiem zaudējumiem, tajā skaitā arī zaudējumiem, kas radušies no pasūtītāja juridiskām attiecībām ar trešo pušu partneriem. My Best Book ir atbildīgs maksāt kompensāciju pasūtītājam tikai par tādiem zaudējumiem vai kaitējumu, kas radies no klajas nolaidības vai tīšas darbības. My Best Book nav atbildīgs par netiešiem zaudējumiem vai tiešiem zaudējumiem, kas radušies no datu aizkavēšanās vai zuduma vai zaudētiem ienākumiem.